interior-bg

știri

Cercetare și dezvoltare profesională tehnică și servicii foarte bune pentru clienți

Xingtai xingjiu new material technology co., Ltd. are o echipă puternică de cercetare și dezvoltare profesională, talente și un laborator perfect de control al calității.Până în prezent, produsele noastre au fost exportate în peste 60 de țări în străinătate, produsele noastre aveau optzeci la sută din piață în Europa și America, (intermediari farmaceutici, clorhidrat de tetramisol, clorhidrat de procaină), douăzeci la sută de piață în Asia de Sud-Est, Orientul Mijlociu, Africa de Sud și alte regiuni (Dezinfectanți, Valerofenonă, clorhidrat HCL.) Datorită calității excelente și a serviciului post-vânzare, compania noastră se bucură de o bună reputație în țară și în străinătate.Ne propunem să câștigăm piața prin calitate fiabilă și servicii superioare, precum și prin dezvoltarea continuă a intermediarilor biomedicali, farmaceutici și a produselor chimice de uz casnic de înaltă tehnologie.

Suntem profesioniști pentru export de peste 15 ani.Departamentul nostru de logistică are o experiență vastă în a presta servicii logistice din ușă în ușă, care au primit foarte multe laude de la toți clienții noștri.

Xingtai Xingjiu new materials technology co., Ltd. propria echipă profesională de cercetare și dezvoltare cu 6 titluri de seniori diferite cu responsabilități diferite.Pentru a controla mai bine calitatea produselor chimice și siguranța producției, laboratorul nostru este echipat cu instrumente complete de testare.Echipa de cercetare și dezvoltare insistă să cerceteze diferite materii prime.Acordăm mai multă atenție selecției materialelor, procesului de producție și ne străduim să obținem cea mai bună calitate.

Anul trecut, echipa noastră de cercetare și dezvoltare a folosit ester acrilat de zaharoză în loc de eterul scump alil zaharoză ca agent de reticulare pentru a prepara carbumuri farmaceutice de înaltă calitate.Procesul a redus foarte mult costul.

Am folosit tehnici avansate de cercetare a tehnologiei pentru a efectua experimente și analize.Cu eforturile neîncetate ale echipei de cercetare și dezvoltare, am dezvoltat cu succes intermediari farmaceutici, acizi, dezinfectanți, insecticide și alte materiale chimice intermediare. Echipa noastră de cercetare și dezvoltare a realizat un CERTIFICAT DE ANALIZĂ pentru fiecare produs.Produsele noastre sunt populare în întreaga lume.

Produsele noastre foarte vândute sunt: ​​Hot-Sale-2-Bromo-4-Methylpropiophenone-CAS-1451-82-7-236117-38-7-37148-48-4-Pass-USA-UK-EU-Australia-Mexic- Vama-Siguranță.

știri


Ora postării: 05-09-2022